Bloemen leveren in Vorselaar
In Vorselaar komen onze bloemen met onze eigen chauffeur, van maandag tot en met zaterdag. Geen doos en geen pakjesdienst, wel een boeket dat vers aankomt, zo uit de handen van onze florist.
Dezelfde dag nog bloemen? Dat lukt als je vóór 8 uur bestelt. We leveren tussen 10 en 17 uur.
Rouwbloemen in Vorselaar
Bij een overlijden wil je je niet ook nog zorgen maken over de bloemen. Kies een legboeket of een ander rouwstuk, en wij nemen zelf contact op met de begrafenisondernemer om het moment af te spreken. Bestel liefst twee dagen op voorhand.
En voor de leuke momenten
Voor een verjaardag of een nieuwe job zijn er onze klassieke boeketten en veldboeketten.
Onze winkel in Geel
Onze winkel in Geel ligt in de Nieuwstraat, midden in de winkelstraat. Naast boeketten vind je er kamerplanten, droogbloemen en vazen, en de winkel is 7 dagen op 7 open. Bekijk de winkel
Ook in de buurt: Herentals · Zandhoven · Lille
Onze winkels: Kalmthout · Ekeren · Antwerpen-Centraal · Geel
Flower up your day nieuwsbrief
Mis geen enkele actie, korting of tip met onze nieuwsbrief. Nee, we overdrijven niet. We brengen u enkel op de hoogte van onze nieuwtjes.